Atölyeler

 

İK Atölyesi, sürekli öğrenen, yeni fikirler üreten, yenilikçiliğin ve değişimin takipçisi olan; İnsan Kaynaklarını kendine kariyer edinen yeteneklerin buluştuğu ve yetiştirildiği bir iş platformudur.

İK Atölyesi, genç yeteneklere ulaşmak için önemli bir araç olmasının yanı sıra iş hayatına ilk defa adım atacak olan yönetici adayları için; insan kaynakları süreç ve işlemlerini uygulayabilecekleri ve deneyimleyebilecekleri bir sahadır.

İK Atölyesinin amacı, İnsan Kaynakları yönetiminin işletme içerisindeki rolünün bütün çalışanlar ve yöneticilerce anlaşılmasını sağlamaktır.

İK Atölyesi; İnsan Kaynakları yönetimi fonksiyonlarının firmalarda uygulanış biçimlerini ve ilgili fonksiyonların oluşturulma, yürütme, denetlenme ve kontrol aşamalarını simüle etmek üzere çalışmalar yapar. Bu çalışmalarda her atölye, ayrı bir fonksiyonun üzerine odaklanarak, gerçek hayattan örnek uygulamalarla ve bu uygulamaların teorik altyapılarının derinlemesine işlenmesiyle hayata geçirilir.

Atölye Çalışmalarımız, her atölyenin bir koçu ve her hafta gruptan başka birinin göreve geçeceği moderatörlük modeliyle yürütülmektedir.

İK Atölyesi olarak bu noktada bizim görevimiz, İnsan Kaynakları alanında atölye çalışmalarıyla desteklenen bir atmosferin içinde yer almak isteyenleri bir araya getirmek ve “Bir İK Profesyoneli” olmayı hedefleyen geleceğin lider adaylarına önemli bir deneyim, eğitim ve gelişim fırsatı sunmaktır.

İK Atölyesi üyesi olmanızdan çalışmalarımıza katılmanızdan mutluluk duyarız.
 
 

Etkinlik Takvimi

 

Special`ist
[Varsayılan Reklam] İK Atölyesi Sponsor Köşesi
[Varsayılan Reklam] İK Atölyesi Sponsor Köşesi
Elemanonline

 
Bu site Kaleydoskop Dijital Ajans tarafından hazırlanıyor.
Ana Sayfa  | Hakkımızda | Atölyeler | Sunumlar | Makaleler  | İK Takvimi  | İK Atölye TV | İletişim 
 
     
   İK Atölyesi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri © 2012 - Tüm hakları saklıdır.
   İçerikler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.